BIOGREEN - matrace

BIOGREEN BIO studená pěna - matrace

Cena za 90x200 od 10 310 Kč

Varianty Možno upravit na míru

Původ Slovensko

Popis
Přírodní pěna Biogreen je vyrobená na bázi ricinového oleje s přídavkem Aloe Vera, který zvyšuje hygieničnost matrace tím, že [více]

Přírodní pěna Biogreen je vyrobená na bázi ricinového oleje s přídavkem Aloe Vera, který zvyšuje hygieničnost matrace tím, že likviduje roztoče a bakterie a přináší tak do vaší ložnice kus přírody.
Matrace je sedmi zónová s antidekubitním průřezem (který se běžně používá pro matrace v nemocnicích), přivádí pod tělo vzduch, čímž tělo lépe při pocení osychá a zamezuje tak vzniku proleženin.
Jemný čtvercový průřez přesně kopíruje páteř a stejnoměrně ji podpírá. Ve středu jádra jsou odvětrávací kanálky, které zajišťují ideální odvětrání matrace.

Potah Lyocell obsahuje přírodní vlákna z dřevní celulózy, která dobře absorbuje a odvádí vlhkost. U látky je použit prošev s vysokou gramáží dutého vlákna, které maximálně odvede případnou vlhkost z potahu, čímž se zvyšuje hygieničnost matrace. Po stranách je do potahu všita 3D textilie pro maximální odvod vlhkosti z jádra matrace. Potah je snímatelný a pratelný. 


[méně]

POTŘEBUJETE PORADIT?

VOLEJTE 284 689 779

Nebo použijte kontaktní formulář

Jak správně vybrat matraci? >>

Položit dotaz

Specifikace

  • potah LYOCELL prošitý s PES vláknem – gramáž 300 g/m2; v boku všitá 3D textílie
  • komfortní tvarovaná přírodní pěna BIOGREEN: T3 – hnědá, T4 – zelená
  • FYZIOSYSTÉM – 7 zón tuhosti
  • doporučené všechny typy roštů