Sedací soupravy

127800
Daidalos II - sedací souprava

Daidalos II

sedací souprava

Novinka
Finn - sedací souprava

Finn

sedací souprava
polohovací

Novinka
Porto - sedací souprava

Porto

sedací souprava
USB nabíječka, LED lampička

Novinka
SAUVANNE - sedací souprava

SAUVANNE

sedací souprava
potah a rozměr dle výběru

Novinka
Gaja - sedací souprava Gaja v hnědém potahu

Gaja

sedací souprava
potah dle výběru

Merida - sedací souprava

Merida

sedací souprava
potah dle výběru

Ikarus - rozkládací pohovka zelená rozkládací pohovka

Ikarus

rozkládací pohovka
potah dle výběru

Tiffany - úzké područky - sedací souprava

Tiffany - úzké područky

sedací souprava
potah dle výběru

Daidalos - sedací souprava rohový relax v šedé látce

Daidalos

sedací souprava
potah dle výběru

Hébé - pohovka pohovka ve světlém potahu

Hébé

pohovka
potah dle výběru

Sevilla - sedací souprava

Sevilla

sedací souprava
potah dle výběru

Órión - sedací souprava

Órión

sedací souprava
potah dle výběru

Do každého bytu i domu patří sedací soupravy Praha. Také ji postrádáte, nebo již cítíte, že je na čase vyměnit starou sedací soupravu za novou? Vyberte si tu správnou ještě dnes. Podívejte se, jaké sedací soupravy jsme pro vás připravili. Vyberte si tu pravou pro vás, na které strávíte příjemné chvíle s rodinou a přáteli. Důležité je, aby se vám na sedací soupravě pohodlně sedělo, aby zapadla do vašeho interiéru a aby se snadno udržovala. Někteří však chtějí od sedací soupravy ještě více. Nebojte se, mysleli jsme i na funkčnost. Vybrané sedací soupravy můžete rozkládat nebo využít na ukrytí drobností.

Sedací soupravy podle materiálu

Pří výběru sedací soupravy je dobré se kromě jiného zaměřit také na to, jaký materiál je pro vás ideální. Jaký tedy preferujte? Jiné požadavky bude mít samozřejmě rodina s dětmi než manželé, kteří žijí sami. Proto si nejprve promyslete, jaký materiál je vhodný právě pro vás. Látka, kůže, koženka či Alcantara? Každá z nich nabízí trochu jiné vlastnosti. Kožené sedací soupravy ocení zejména ti, co si rádi dopřejí trochu luxusu a chtějí mít doma nádhernou sedačku, která vydrží po několik let. Alcantara je zase stále oblíbenější materiál a to především proto, že je odolná, barva vydrží stále sytá (i po několik let), a hlavně je velmi příjemná i měkká na dotek. Rozhodněte se, jakému materiálu tedy dáte přednost právě vy? Pokud si nejste jistí, rádi Vám s výběrem poradíme.

Sedací soupravy na sezení i trvalé spaní

Máte malý byt a každý ušetřený centimetr je pro vás důležitý? Vaše požadavky jsou prioritou i pro nás! Proto v našem sortimentu najdete skvělé sedací soupravy, které se na první pohled od klasických neliší. Jejich hlavní výhodou je jejich variabilita, sedací soupravy můžete totiž kdykoli dle potřeby složit i rozložit. Pro návštěvy čekané i nečekané máte tak problém vyřešen, stačí rozložit pohovku a návštěva u Vás může pohodlně přespat. Sedací soupravy na sezení i spaní čekají jen na vás. Vyberte si barvu potahu a zbytek nechte na nás. Přejeme příjemné posezení i poležení!

NAŠE INTERIÉROVÁ STUDIA