Rohové sedací soupravy

Všechny sedací soupravy v naší nabídce je možné objednat v rohové variantě a to jak pravé, tak levé.
Obrázky u produktů jsou pouze ilustrační a nezachycují všechny nabízené varianty. Více informací získáte u našich interiérových specialistů

127800
Como - sedací souprava bílá rohová sedací souprava s křeslem

Como

sedací souprava
potah dle výběru

Domingo - sedací souprava rohová sestava ve fialovém potahu

Domingo

sedací souprava
potah dle výběru

Momo - gaučík pohovka momo v hnědém potahu

Momo

gaučík
potah dle výběru

Brest - sedací souprava

Brest

sedací souprava
potah dle výběru

Nice - sedací souprava rohová sestava s křeslem v bílé kůži

Nice

sedací souprava
potah dle výběru

Sevilla - sedací souprava

Sevilla

sedací souprava
potah dle výběru

Ester - sedací souprava

Ester

sedací souprava
potah dle výběru

Herakles - sedací souprava pohovka Herakles od firmy Polstrin

Herakles

sedací souprava
potah dle výběru

Kerberos - sedací souprava

Kerberos

sedací souprava
potah dle výběru

Dona - sedací souprava sestava Dona v kůži

Dona

sedací souprava
potah dle výběru

Leon - sedací souprava

Leon

sedací souprava

Marina - sedací souprava modrá kůže

Marina

sedací souprava
potah dle výběru

Všechny sedací soupravy, které máme v nabídce lze postavit do rohových sestav. Proč tedy nevyužít i roh místnosti? Byla by škoda ponechat toto místo prázdnotě. Rohová souprava skvěle vynikne jak v rámci větších interiérů, tak i v menších pokojích, kde může nahradit například velká nepraktická křesla. Pořiďte si naší rohovou sedací soupravu a uvidíte, jak skvěle se bude ve vašem obývacím (či jiném pokoji) vyjímat. Udělejte z rohové sedací soupravy dominantu celé místnosti nebo ji využijte k jejímu optickému rozdělení. V naší nabídce objevíte plno skvělých sedacích souprav, které vás ohromí nejen kvalitou zpracování, ale také materiálem a výběrem barev. Nenechte se omezovat pří výběru. Každý detail rozhoduje a nabídka v našem eshopu vás očaruje. Jaká rohová sedací souprava je pro Vás ta pravá?

Posaďte se u nás do rohové sedací soupravy

Každá rohová sedací souprava je nějakým způsobem jedinečná a výjimečná. Ať už je to kvalitou materiálu, velikostí sedáků či praktičností. Máte rádi praktický nábytek, kde jsou prostory využity na maximum? Pak jistě oceníte úložné prostory, které některé naše rohové sedací soupravy nabízí. Můžete si do nich uschovat knihy, deky, časopisy či jiné drobnosti. Mějte vše po ruce a přitom uschováno tak, aby nepřekáželo při sezení. Velmi oblíbené a žádané jsou rohové sedací soupravy, které se snadno rozkládají a znovu skládají do původní podoby. Udělejte z vaší soupravy pohodlnou postel, kam uložíte nečekanou i čekanou návštěvu, která za vámi na několik dní přijela.

Rohové sedací soupravy s polohováním

Moderní rohové sedací soupravy už nejsou jen obyčejnými pohovkami, ale nabízejí plno vychytávek, které oceníte hned po prvním sednutí. Nenechte se omezovat a žádejte pohodlí, které nabízí polohovací rohové sedací soupravy. Vybrat si můžete mechanické polohovaní nebo elektrické polohování. Jaké si zvolíte vy? Nastavte si rohové sedací soupravy s polohováním přesně tak, aby se vám sedělo pohodlně a příjemně. Stejně tak můžete sedací soupravu přizpůsobit na ležení, čtení či sledování televize. Změňte polohu a užijte si komfortu, který naše rohové sedací soupravy nabízejí. Pokud si nebudete s čímkoli vědět rady neváhejte nás kontaktovat.

NAŠE INTERIÉROVÁ STUDIA