Caspo - postel

Caspo masiv - postel

Cena za 180x200 od 30 400 Kč

Varianty Možno upravit na míru

Původ Česká republika

Popis
Caspo patří mezi postele, které sledují poslední trendy v designu nábytku. Čisté linie a masivní konstrukce jsou vhodné do moderních interiérů. [více]

Caspo patří mezi postele, které sledují poslední trendy v designu nábytku. Čisté linie a masivní konstrukce jsou vhodné do moderních interiérů. Přitom není nutné mít obavy z nějakých dramatických módních výkyvů.

Všechny masivní postele dodáváme, vedle standardního buku a dubu, i z exotické dřeviny OKOUME, která díky své zajímavé kresbě a vlastnostem dodává masivnímu nábytku neopakovatelnou atmosféru.

Okoumé je druh mahagonu, pocházejícího ze západní a střední Afriky, Gabonu, Rovníkové Guiney a Republiky Kongo. V této části světa je poměrně rozšířený. Používá se pro výrobu dýh a překližek. Masivní okoume se používá v nábytkářském průmyslu a pro stavbu lodí, zejména pro svou neopakovatelnou kresbu a dobré mechanické vlastnosti.

[méně]

POTŘEBUJETE PORADIT?

VOLEJTE 724 030 506

Nebo použijte kontaktní formulář

Položit dotaz

lak B929.01.2013 12:48

Dobrý den, vyrábím pro klienta, který má Váš nábytek atypickou komodu. Mohu Vás poprosit o sdělení dodavatele a odstínu laku B9 abych mohl sjednotit kusový nábytek. Klient má tento typ nábytku: http://www.nabytekriha.cz/cs/bytovy-nabytek/caspo-743.html Předem díky!

Odpověď mailem.

Materiál

Specifikace

rozměr postele pro matraci 180x200cm :

  • šířka rámu postele 188cm, šířka čela 198cm
  • celková délka 208cm
  • výška rámu včetně nožiček 45cm, výška čela 90cm