Claudia - postel

Claudia masiv - postel

Cena za 180x200 od 28 400 Kč

Varianty Možno upravit na míru

Původ Česká republika

Popis
Claudia je postel, v jejímž designu jsou citlivě zkombinované dva ušlechtilé materiály, dřevo a ocel. Postel nenechá nikoho na pochybách o [více]

Claudia je postel, v jejímž designu jsou citlivě zkombinované dva ušlechtilé materiály, dřevo a ocel. Postel nenechá nikoho na pochybách o kvalitě provedení. Robustní konstrukce s propracovaným čelem, které umožňuje pohodlné opření například při čtení je důvodem, proč tento typ patří ke stálicím celé výrobní řady. A to i přesto, že tento model nelze vybavit úložným prostorem.

Všechny masivní postele dodáváme, vedle standardního buku a dubu, i z exotické dřeviny OKOUME, která díky své zajímavé kresbě a vlastnostem dodává masivnímu nábytku neopakovatelnou atmosféru.

Okoumé je druh mahagonu, pocházejícího ze západní a střední Afriky, Gabonu, Rovníkové Guiney a Republiky Kongo. V této části světa je poměrně rozšířený. Používá se pro výrobu dýh a překližek. Masivní okoume se používá v nábytkářském průmyslu a pro stavbu lodí, zejména pro svou neopakovatelnou kresbu a dobré mechanické vlastnosti.

[méně]

POTŘEBUJETE PORADIT?

VOLEJTE 724 030 506

Nebo použijte kontaktní formulář

Položit dotaz

Specifikace

rozměr postele pro matraci 180x200cm :

  • šířka rámu postele 186cm, šířka čela 208cm
  • celková délka 213cm
  • výška rámu včetně nožiček 40cm, výška čela 95cm