Elba - kuchyňská linka

Elba masiv - kuchyňská linka

Cena za bm od 31 000 Kč

Varianty Možno upravit na míru

Původ Česká republika

Popis
Masivní dřevěná kuchyně je nestárnoucí klasikou, která vždy zahřeje Váš domov. Kuchyně z masivu vyhledávají nároční zákazníci, kteří [více]

Masivní dřevěná kuchyně je nestárnoucí klasikou, která vždy zahřeje Váš domov. Kuchyně z masivu vyhledávají nároční zákazníci, kteří chtějí kvalitu a styl. Kvalitní masivní kuchyně si uchová krásu a užitnou hodnotu po několik generací.

Pro mnohé má masivní kuchyňská linka rustikální podobu, avšak lze zpracovat také v moderním pojetí.

Masivní kuchyně se vyrábí z biodesky nebo z masivního rámečku s výplní. Výhodou masivní biodesky je její třívrstvá skladba, která zamezuje kroucení dřeva. Jednotlivé typy kuchyní se od sebe liší způsobem profilování rámečku, tvarem rámečku a typem výplně, které mohou být profilované z masivního dřeva, nebo jsou hladké dýhované.

Nejčastěji používané dřeviny  jsou dub, buk, třešeň, olše, javor a ořech. Povrchová úprava se provádí mořením a lakováním. Lze docílit speciální povrchové úpravy, kdy se do základního materiálu dřeviny jasan, která má charakteristický dřevní pór, vnáší patina. Základní barevný odstín dvířek lze zvolit ze vzorkovnice RAL či NCS.

[méně]

POTŘEBUJETE PORADIT?

VOLEJTE 724 030 506

Nebo použijte kontaktní formulář

Nevíte jak správně naplánovat a vybrat kuchyň? >>

Položit dotaz

Materiál

Specifikace

Kuchyni ELBU ocení všichni zákazníci, kteří si žádají moderní a zároveň masivní linku. Masivní hladká dvířka vytváří ve vašem interiéru pocit dokonalé jemnosti a elegance.

  • kuchyňská linka se vyznačuje exkluzivními hladkými dvířky z masivního dřeva se zaoblenou hranou a svislou kresbou let
  • dvířka z třívrstvé dřevěné desky v provedení javor, buk, jasan, světlý ořech, olše, kaštan, hruška
  • velký výběr pracovních desek
  • korpus lamino tl. 1,8 cm s ABS hranou
  • možnost dýhovaných částí korpusu