Kamila - 3 čela - postel

Kamila - 3 čela masiv - postel

Cena za 90x200 od 28 600 Kč

Varianty Možno upravit na míru

Původ Česká republika

Popis
Kamila je mimořádně praktické lůžko určené do menších bytů nebo pro děti. Rohové řešení s pevnými čely minimalizuje nároky na prostor a [více]

Kamila je mimořádně praktické lůžko určené do menších bytů nebo pro děti.
Rohové řešení s pevnými čely minimalizuje nároky na prostor a zabraňuje odření stěn lůžkovinami. Přitom zachovává originální a jednoduché řešení. Praktičnost tohoto lůžka lze umocnit bočním úložným prostorem.

Všechny masivní postele dodáváme, vedle standardního buku a dubu, i z exotické dřeviny OKOUME, která díky své zajímavé kresbě a vlastnostem dodává masivnímu nábytku neopakovatelnou atmosféru.

Okoumé je druh mahagonu, pocházejícího ze západní a střední Afriky, Gabonu, Rovníkové Guiney a Republiky Kongo. V této části světa je poměrně rozšířený. Používá se pro výrobu dýh a překližek. Masivní okoume se používá v nábytkářském průmyslu a pro stavbu lodí, zejména pro svou neopakovatelnou kresbu a dobré mechanické vlastnosti.

[méně]

POTŘEBUJETE PORADIT?

VOLEJTE 724 030 506

Nebo použijte kontaktní formulář

Položit dotaz

Kamila 3 rozmery14.03.2010 02:56

Dobry den, chcela by som sa informovat na presnejsie rozmery postele Kamila 3, pre velkost matrace 90x200 a na cenu v prevedeni buk masiv 40mm, morenie v bielej farbe. Konretne ma zaujima celkova vyska cela postele a jak vysoke su nohy postele - jaky je priestor na vysku pod postelou. Dakujem.

Dobrý den, rozměry postele jsou: šířka 188 cm, délka 206 cm, výška čela 90 cm, výška bočnice(od země) 45 cm a prostor pod bočnicí je 25 cm. Cena postele v bílém provedení a tl.bočnice 40 mm je 20 988 Kč.

Materiál

Specifikace

rozměr postele pro matraci 90x200cm :

  • šířka rámu postele 98cm, šířka krátkého čela 98cm
  • celková délka 206cm
  • výška rámu včetně nožiček 45cm, výška čela 90cm