SAN REMO - matrace

SAN REMO matrace

Cena za 90x200 6 980 Kč

Varianty Možno upravit na míru

Vystaveno Sokolovská 224, Praha 9 - Balabenka

Původ Slovensko

Popis
Základem matrace SAN REMO je pěna NIGHTFLY. Je to materiál, který překonává běžný standard bodové elasticity, takže vyniká schopností [více]
Základem matrace SAN REMO je pěna NIGHTFLY. Je to materiál, který překonává běžný standard bodové elasticity, takže vyniká schopností detailně kopírovat tělo uživatele. Tím je zajištěna optimální opora páteře nezbytná pro správnou relaxaci během spánku. Pěna NIGHTFLY disponuje nejen vysokým komfortem, ale také vysokou odolností vůči trvalým deformacím. Matrace se vyrábí ve třech tuhostech – T3, T4 a T5. V tužší variantě tvoří nosnou vrstvu studená pěna. Pocitový komfort je umocněn potahem prošitým s paměťovou pěnou.

POTAH MATRACE

V potahu ALGUA jsou v mikrokapslích navázané výtažky z mořských řas Spirulina, které obsahují 11 přírodních vitamínů, 10 minerálů, 18 aminokyselin, 3 mastné kyseliny, beta-karoten, železo a množství antioxidantů a proteinů. Během spánku dochází k uvolňování těchto látek s blahodárným dopadem na lidskou pokožku. Jedná se o „Health&Beauty“ koncept, kdy při spánku podstupujeme wellness terapii.

JÁDRO MATRACE
    – 2 cm líné pěny v potahu

    – 9 cm značkové pěny NIGHTFLY

   – 8 cm značkové pěny ELIOCELL
[méně]

POTŘEBUJETE PORADIT?

VOLEJTE 284 689 779

Nebo použijte kontaktní formulář