Riva - předsíňová stěna

Riva předsíňová stěna

Cena od 22 306 Kč

Varianty více variant naleznete v prospektu

Původ Česká republika

Popis
Přesíňový nábytek RIVA je ideálním řešením do vstupních prostor Vašeho domova. Široká nabídka jednotlivých prvků s možností výroby [více]

Přesíňový nábytek RIVA je ideálním řešením do vstupních prostor Vašeho domova. Široká nabídka jednotlivých prvků s možností výroby atypického rozměru, poskytuje maximální vhodné využití jakéhokoliv volného prostoru. Jednotlivé prvky nábytkového souboru RIVA umožňují uložení všeho druhu ošacení a obuvi, které zrovna potřebujete pro dané roční období.


  • velký výběr materiálů
  • široká nabídka prvků
  • cena sestavy od 22.306 Kč (rozměr š.190cm,v.180cm, hl.60cm) 
[méně]

POTŘEBUJETE PORADIT?

VOLEJTE 602 245 858

Nebo použijte kontaktní formulář

Položit dotaz

Riva - předsíňová stěna28.12.2022 17:54

Dobrý den, zaujala mě tato sestava předsíňového nábytku. Chtěla jsem se zeptat - hloubka skříně pod věšáky je 40cm pokud se nemýlím. Je tomu tak? - další otázka. Jednotlivé díly jsou montovány k sobě, nebo si mohu sestavit dle libosti? - další dotaz, je možno dát zrcadlo a háčky obráceně. Zrcadlo v pravo? S díky, Pavla.

Dobrý den, veškeré rozměry i uspořádání lze změnit podle přání. Obecně se jedná o jednotlivé prvky, které lze libovolně kombinovat. Ukázku sestavy máme na prodejně, kde máme i veškeré vzorníky materiálů. Daniel John, Nábytek Říha

Riva - předsíňová stěna30.08.2021 22:02

U předsínové stěny Riva se dá použít skřínky EA40602 na vrch nad věšákové panely? Nebo jsou k použití jenom na podlahu.Děkuji.

Dobrý den ,

Vámi uvedená skříňka EA40602 je stojící na zemi,ale můžeme použít skříňku EZ40602,která je závěsná a popřípadě upravit rozměry.

Hezký den přeji Kolářová Nábytek Říha