Orfeus - postel

Orfeus masiv - postel

Cena za 180x200 od 27 100 Kč

Varianty Možno upravit na míru

Původ Česká republika

Popis
Orfeus je lůžko s jednoduchým designem, bez zbytečných okras, které dává zřetelně najevo, že je vyrobeno k naplnění jediného cíle - maximální [více]

Orfeus je lůžko s jednoduchým designem, bez zbytečných okras, které dává zřetelně najevo, že je vyrobeno k naplnění jediného cíle - maximální praktičnosti. Mimořádně dobře se hodí do moderní i klasické domácnosti. Ploché čelo s dostatečně širokými nohami dává záruku stability.

Všechny masivní postele dodáváme, vedle standardního buku a dubu, i z exotické dřeviny OKOUME, která díky své zajímavé kresbě a vlastnostem dodává masivnímu nábytku neopakovatelnou atmosféru.

Okoumé je druh mahagonu, pocházejícího ze západní a střední Afriky, Gabonu, Rovníkové Guiney a Republiky Kongo. V této části světa je poměrně rozšířený. Používá se pro výrobu dýh a překližek. Masivní okoume se používá v nábytkářském průmyslu a pro stavbu lodí, zejména pro svou neopakovatelnou kresbu a dobré mechanické vlastnosti.

[méně]

POTŘEBUJETE PORADIT?

VOLEJTE 724 030 506

Nebo použijte kontaktní formulář

Položit dotaz

Postel Orfeus10.05.2013 06:04

Dobrý den, dodáváte tuto postel také v bílé barvě? S pozdravem Helena Čížková

Dobrý den, ano postel ORFEUS dodáváme i v bílé barvě ( buk mořený na bílý odstín). Vzorník odstínů máme vystavený na prodejně. Hezký den. Veronika Hánová

Materiál

Specifikace

rozměry postele pro matraci 180x200cm :

  • šířka rámu postele 186cm, šířka čela 186cm
  • celková délka 206cm
  • výška rámu vč. nožiček 40cm, výška čela 85cm